| Téma / Fórum | |
|---|---|
Agave americana - odolnostDobrý den, chci se zeptat, jestli mohu tuto agáve, dát ven už v dubnu, protože nevím jestli jí ty noční mrazy neublíží (mám malou rostlinu), moje teta mi říkala, že nesmí mít mráz, jinak zahyne, jinde se jsem četl, že je odolná do -10 stupňů, tak prosím mi porďte jestli ji mohu dát ven tak brzy. Vašek |