| Téma / Fórum | |
|---|---|
Hibiscus rosa-sinensis - padání poupatDobrý den mám problém a nevím co stým. Mám Hibiscus rosa-sinensis. A jakmile má poupata tak nestačí roskvest a okamžitě mu padají. Potřebuji poradit čím to je. Děkuji. Zdenek Dotaz z internetové poradny Zahradnictví J. a Z. Krulichovi |