| Téma / Fórum | |
|---|---|
Jaké květiny na severní oknoAfrické fialky mám asi 4 barvy, tam nekvetli a jedna dokonce chytla mšice, ač je na žádné jině rostlině nemám, po ošetření a přestěhování na západní okno se zase vzpamatovali a kvetou jako divé. Taky je budu muset vyfotit, až začnou kvést i ty mladé co jsem si vypěstovala z lupínků. Bramboříky a primulky asi neumim pěstovat...Primulky… |