Paní Zdeňko, tak vzácnou pokojovou máte doma? Zvláštní, exotické květy, a tooolik . Je vidět, že se jí u Vás daří . Ráda bych věděla, kde jste ji koupila (třeba i kolik stála)? Můžete nám napsat jak se o ni staráte, jaké jste jí vybrala místo?
Koupila jsem ji jako Ceropegia sandersonii, ale když vykvetla, bylo jasné, že je to něco jiného. Pěstuji ji na světlém a teplém místě, substrát používám pro pokojové rostliny, vylehčený pískem. Množí se snadno řízky.