Atlas: palmu semínka 1 | Encyklopedie-cs.com

Téma / Fórum

Zimování palem Washingtonia

Mám vypěstovanou tuto palmu ze semínka. Celé léto ji mám na zahradě a na zimu v obývacím pokoji.Občas ji rosím,zalévám trochu méně než v létě a bez problémů přečká zimu.